Hello Fellow Yuneec Pilot!
Join our free Yuneec community and remove this annoying banner!
Sign up

Awaria ST 16 po aktualizacji

Status
Not open for further replies.
Joined
May 30, 2017
Messages
1
Reaction score
0
Age
48
od niedawna jestem posiadaczem Drona Yuneec Typhoon h, jakis Czas Temu zawiesił sie kontroler St 16, Nic Nie mozna bylo zrobić. Gdy pójść wyłączyłem i ponownie włączyłem Nie mogłem wejść zrobić Aplikacji Zarządzania Lotem wiec przywróciłem USTAWIENIA Fabryczne smartfonach z Androidem, aplikacja lotu sie uruchomiła ale nie nie mogłem zrobić z dornem brak polaczenia RC. Wiec zrobiłem aktualizacje Drona I st 16 Wszystko poszło pomyślnie, ale Nadal
Nie moge połączyć SIĘ oo dornem. Gdy uruchomiłem okno z wersjami Oprogramowania Drona I St 16, zauważyłem ZE pod ST 16 sa TYLKO 2 pozycje powinny byc 3 BRAK JEST pozycji Radio z opisem version Tak to wygląda, ZE została ona wyłączona LUB porosty Nie aktualizuje. Czynności związane z Aktualizacja ST 16 powtórzyłem wielokrotnie ale niestety NIC NIE pomogło. Moze radia na poziomie smartfonach z Androidem trzeba właczyć, Bardzo prosze o pomoc, czy meila załączam ekranem Z zaznaczonym elementem którego u Mnie
na st 16 nie mam.


Tłumaczenie na angielski


Recently I am the owner of Drona Yuneec Typhoon h, Some Time Stuck to St 16 controller, Nothing could be done. When I went off and re-enabled I could not enter the Flight Management Application so I reset the factory settings to the Android smartphones, the flight application started but I could not do the dorn without the RC connection. So I did updates Drona and st 16 Everything went well, but still I can not connect with dornem. When I opened the window with Drona I St 16 software, I noticed ZE under ST 16 are ONLY 2 items should be 3 NO ITEM IS RADIO WITH DESCRIPTION VERSION THIS IS SEE, ZE IS OFF OR Lichen Does not Update. The ST-ST 16 update was repeated many times but unfortunately NIC did not help. Maybe the radio on the level of smartphones with Android have to turn on, Please help me or meila turn on the screen With the highlighted item I have with me On st 16 I do not have.
 

Attachments

  • aktualizacja thunfon h.png
    aktualizacja thunfon h.png
    448.9 KB · Views: 15
Witam
Po ostatniej aktualizacji w ST16 pojawiają się tylko dwie pozycje:
System Version
APK (zastępuje wcześniejsze: Radio i Transmiter Version)
Jeśli aktualizowałeś aparaturę, w celu sparowania z dronem powinieneś dwukrotnie przechylić go do przodu i wpisać w odpowiednie miejsce hasło: 1234567890
Dokładne instrukcje parowania znajdziesz np. na youtube pod hasłem
Yuneec TYPHOON H Software Release 3 - How To Update (EN)
 
Status
Not open for further replies.

Members online

Forum statistics

Threads
20,973
Messages
241,784
Members
27,346
Latest member
bj88chh