Hello Fellow Yuneec Pilot!
Join our free Yuneec community and remove this annoying banner!
Sign up

Want to help make a better manual?

Reaction score
0
Rozhodl jsem se spustit upravitelný dokument pro všechny, který pomůže přispět informacemi pro lepší příručku.

První fáze bude zcela otevřená pro pomoc všem. Druhá fáze se uzavře, aby ji skutečně upravil pouze pár vyvolených, ale každý může přidávat komentáře k věcem, které mají být přidány nebo změněny.

Každý, kdo pomůže, může zanechat poznámku v poslední části!

Prosím, prosím, prosím, netrolujte.

Odkaz na dokument je zde:
Manuál Typhoon H.

EDIT: Zveřejněn nesprávný odkaz
CZ-Děkuji za manuál. Já jsem to vytvořil je obrázky a překládal do CZ. Složité. A nyní mi vadí, že nejsou baterie v dobré ceně a data pro Typhon H již nejsou. To máme Typhon H vyhodit a koupit nové? Již nechci Yunec. Nestarají se.
A-Děkujeme za příručku. Udělal jsem to také s obrázky a přeložil do češtiny. Složitý. A teď mi nevadí, že baterie nejsou dobré a data pro Typhona H jsou pryč. Máme vyhodit Typhona H a koupit nový? Už nechci Yunec. Je jim to jedno.

Reaction score
0
Moje žena a já jsme profesoři angličtiny. Po přečtení příručky jsme našli více než jen několik gramatických chyb a rádi bychom se dobrovolně stali redaktory. Dělá knihy a manuální úpravy pro Macmillana poměrně často a zjistili jsme, že vytváříme dobrý tým, který si navzájem pomáhá. Je-li to přijatelné, měli bychom dokladovat za běhu nebo počkat na téměř dokončení?

Odesláno z mého HS-10DTB12A-16M pomocí Tapatalk
Okud jsi. Nejsi z CZ? Jde o manuály.

New Threads

Forum statistics

Threads
18,949
Members
22,094
Latest member
Midaswells